Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Bijoux Indiscrets Sweet Strawberry Bubblegum Body Mist tělová mlha 100 ml

Doporučená nabídka Vibrátory.net

Skladem • 1 variantaDárek69 Kč93 % • 502 recenzíDalší informace
Info v obchodu99 Kč2 988 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 16 004 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Objem
100 ml
Určení
dámské

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Partner na tak sladké vůně moc není, já ano. Ale z téhle byl nadšený i on. Mmm, slaďoučká žvýkačka..

• Dlouhotrvající vůně, která škádlí smysly
    • Nádherné balení -

Vůně je mazlivá, hravá a veselá. Vůně žvýkačky nejspíš není pro každého, ale mně zvedla náladu a snad i sebevědomí. Vyloženě si to s ní užívám. Pocitově vydrží dlouho a mě fakt moc baví. Navíc to úchvatné balení! Luxus s dávkou něžné drzosti - pro sladké momenty jako stvořené.

Objem
100 ml
Určení
dámské

Sladká vůně jahodové žvýkačky, které neodolá žádný romantický milovník, vás dostane. Exkluzivně vypadající zlatý flakónek s růžovým rozprašovačem a růžovou mašličkou potěší každého, kdo je zrovna čerstvě zamilovaný. Kromě toho se flakón parfému stane ozdobou vaší sbírky vůní. Díky feromonům probudíte v partnerovi dosud nepoznanou touhu. Doslova omámíte jeho smysly a získáte nad ním moc. Společně pak zažijete dlouhé hodiny plné něžností. Feromonový parfém ideálně doplní vaše rafinované prádélko. Odvažte se proto a zaútočte na všechny smysly vašeho partnera. Rozprašovač s balónkovou pumpičkou a třásní vás vrátí zpět v čase do doby elegance dvacátých let minulého století. Tento vegan parfém neobsahuje alkohol, takže můžete parfém nanést bez obav i na ta nejskrytější místa svého těla. Sto lidí, sto chutí. Jestli máte v oblibě spíš svěží květinové vůně, budete se muset poohlédnout po jiném kousku.

• Dlouhotrvající vůně, která škádlí smysly
    • Nádherné balení -